Współpraca

Serwis Dni Bez Handlu to zarówno źródło wiedzy na temat zakazu handlu w niedziele, ale także powiązana z nim aplikacja, która ma na celu ułatwienie życia po wejściu w życie zakazu – zarówno poprzez wskazywanie sposobu na spędzanie czasu w wolne niedziele, jak i wskazywanie miejsc, gdzie można zrobić zakupy w te dni.

Aplikacja Dni Bez Handlu – Twój Sposób na Wolne Niedziele

Naszą ofertę współpracy kierujemy wobec tego dla organizatorów wydarzeń niedzielnych, jak i właścicieli obiektów.

Jestem organizatorem wydarzeń i atrakcji na niedziele wolne od handlu

Z jednej strony niedziele wolne od handlu ograniczają działalność sklepów, z drugiej stwarzają szanse na rozwój innych usług i chcielibyśmy, aby nasza aplikacja pozwalała użytkownikom na znajdowanie ciekawego dla nich sposobu na spędzanie wolnej niedzieli.

atrakcje

Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich organizatorów imprez, wycieczek czy właścicieli miejsc rozrywki i atrakcji dla całych rodzin.

Jestem właścicielem obiektu (sklepy, restauracje, apteki, kina itp.)

Wraz z wejściem w życie ustawy o zakazie handlu dostęp do sklepów otwartych w wolne niedziele został mocno ograniczony i nasza aplikacja pomaga użytkownikom odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli sklepów, restauracji, aptek czy miejsc rozrywki – wszystkich tych obiektów, których użytkownicy aplikacji mogą poszukiwać w niedziele objęte zakazem handlu.

Zgłoszenie obiektu jest całkowicie darmowe i można go dokonać zarówno z poziomu samej aplikacji, jak i poprzez przesłanie informacji mailowo na adres info@dnibezhandlu.pl.

Dodaj nowy sklep

 

Jeżeli dodatkowo jesteście Państwo zainteresowani opcją promowania obiektu na liście wyszukiwania, to prosimy o kontakt na adres info@dnibezhandlu.pl w celu ustalenia szczegółów takiego rozwiązania.

Lista sklepów

Zgłoszenie wydarzenia całkowicie darmowe i można go dokonać poprzez przesłanie informacji mailowo na adres info@dnibezhandlu.pl. Istnieje także możliwość promowania danego wydarzenia i wystarczy o to zapytać także mailowo.