Wolne niedziele – wyszukiwarka sklepów

Informacje o module wyszukiwania sklepów otwartych w wolne niedziele.

Mało się ostatnio odzywaliśmy, a to mogło oznaczać tylko jedno – nad czymś ciężko pracujemy i skupiamy się na tym maksymalnie…

Dziś wreszcie możemy się pochwalić i przedstawić Wam kolejny moduł w naszej aplikacjiwyszukiwarkę sklepów otwartych w wolne niedziele. Mamy nadzieję, że będziecie z niej korzystać i budować razem z nami bazę informacji na temat dostępności sklepów otwartych w niedziele objęte zakazem handlu.

Jak to działa?

Wystarczy przejść do zakładki wyszukiwarki i wpisać miejscowość, tak jak na przykładzie poniżej.

Wolne niedziele - wyszukiwanie

W efekcie zobaczycie listę sklepów, które mamy w naszej bazie, posortowane tak, aby najpierw pokazywać Wam te, które powinny być otwarte (drugim kryterium sortowania jest uporządkowanie alfabetyczne).

Możecie kliknąć w adres danego sklepu i uruchomi się Wam nawigacja z podaną drogą do sklepu.

Możecie także potwierdzać dane na temat dostępności sklepu lub zgłaszać problem związanymi z podanymi danymi – dzięki temu nasza baza informacji będzie wiarygodna i dostarczy Wam aktualnych i prawdziwych danych.

Opcje wyszukiwania sklepów

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodawać inne sklepy, których nie ujęliśmy w naszym zestawieniu. Każde takie zgłoszenie sprawdzimy, uzupełnimy w razie potrzeby o brakujące dane i dodamy do systemu.

Dla miłośników map z kolei mamy opcję szybkiego podglądu dostępności sklepu na mapie – jak na podanym poniżej przykładzie:

Mapa sklepów

Podsumowując – przed Wami wyszukiwarka sklepów otwartych w wolne niedzielezapraszamy do korzystania i zgłaszania wszelkich pomysłów i uwag. My tymczasem zabieramy się do pracy nad kolejnymi usprawnieniami:)

 

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.