Dlaczego zmieniamy stronę o zakazie handlu w niedzielę?

Krótka historia serwisu i wyjaśnienie, co się zmienia i dlaczego.

Jeżeli czytasz tego posta i używałeś naszej strony internetowej w jej wcześniejszym kształcie, to dowiesz się już za moment, dlaczego się zmieniamy i DZIĘKUJEMY, ŻE Z NAMI JESTEŚ.

Jeżeli nie miałeś okazji odwiedzać nas wcześnie, to przede wszystkim SERDECZNIE WITAMY i mamy nadzieję, że nie masz nic przeciwko, abyśmy Cię zabrali na moment w podróż, którą sami niedawno odbyliśmy.

 

A wszystko zaczęło się od pomysłu na aplikację

Krótko po jej stworzeniu i odebraniu bardzo pozytywnego feedbacku oraz masy pomysłów na kolejne usprawnienia, zdecydowaliśmy, że warto także stworzyć alternatywne kanały komunikacji z naszymi odbiorcami. Tak oto powstała pierwsza wersja serwisu widoczna poniżej.

 

Sam kalendarz nie był dostępny od razu, niemniej dość szybko zrozumieliśmy, że jest to przydatne narzędzie dla wielu użytkowników i stworzyliśmy osobną podstronę z dedykowanym kalendarzem ujętym w kontekście zakazu handlu i wolnych niedziel.

Następnie zdecydowaliśmy się na stworzenie dedykowanej strony na facebooku, aby osoby najbardziej zainteresowane w rozwoju aplikacji i samego serwisu, mogły się od nas szybko dowiadywać, jak nam idzie i co planujemy.

 

Zaczęli napływać nowi użytkownicy aplikacji i jednocześnie w prasie i mediach wciąż pojawiało się sporo komunikatów na temat zakazu handlu w niedzielę. Zdecydowaliśmy, że nie możemy zostawić naszych odbiorców samych i powinniśmy zmodyfikować serwis tak, aby strona internetowa pozwala także na zapoznanie się z kluczowymi aspektami zakazu handlu.

Tak oto powstała obecna wersja serwisu, z której, mamy nadzieję, masz przyjemność korzystać😊

Zależy nam na tym, aby informować na bieżąco o tym, jak działa zakaz handlu oraz jak potencjalne zmiany mogą na was wpływać. Chcemy być waszym sprawdzonym źródłem informacji. Na tym jednak nie koniec – zależy nam także na tym, aby zbudować społeczność, dzięki której będziemy w stanie dotrzeć do kolejnych odbiorców.

Stąd prośba do Ciebie – jeśli nasz blog, strona bądź aplikacja są dla Ciebie przydatne – daj znać swoim znajomym.

 

PS – przygotowaliśmy też małą niespodziankę – po prawej stronie znajdziesz opcję pobrania kalendarza w formacie iCal. Wielu z Was pytało o możliwość integracji z Waszymi ulubionymi kalendarzami i mamy nadzieję, że to rozwiązanie spełni Twoją potrzebę.

Kalendarz 2018 - Zakaz Handlu

 

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.