Aplikacja Dni Bez Handlu – Wolne Niedziele – co nowego?

Garść informacji o zmianach w aplikacji Dni Bez Handlu - Wolne Niedziele

Niedawno opublikowaliśmy post na temat działania naszej aplikacji o zakazie handlu w niedziele. Nie lubimy jednak spoczywać na laurach i w ostatnich dniach ciężko pracowaliśmy, aby wydać kolejną wersję, która uwzględnia wiele z Waszych uwag co do możliwych ulepszeń w aplikacji.

Dziś oddajemy w Wasze ręce nową wersję na androida, wkrótce ukaże się nowa wersja na iOS. Najważniejsze zmiany opisujemy poniżej.

 

W ekranie ustawień mamy teraz dwa aktywne przyciski. Pierwszy pozwala na napisanie do nas maila bezpośrednio z aplikacji.

Ustawienia Dni Bez Handlu

 

Drugi umożliwia Wam pobranie kalendarza w formacie iCal i zsynchronizowanie go ze swoim systemowym kalendarzem. Jeżeli chcielibyście także pobrać kalendarz ze strony, to wystarczy zapisać się na naszego newslettera i w prezencie otrzymacie plik z kalendarzem.

Kalendarz iCal Dni Bez Handlu 2018

 

W widoku kalendarza poprawiliśmy wizualne szczegóły tak, aby w jak najmniejszym stopniu zakłócać użytkowanie listy.

Kalendarz Dni Bez Handlu 2018

 

W widoku głównym dodaliśmy możliwość podzielenia się informacją o nadchodzącej niedzieli lub innym wydarzeniu z przyjaciółmi na facebooku i liczymy, że będzie chętnie z tej opcji korzystali😊

Udostępnij Info Dni Bez Handlu

 

Na tym jednak nie koniec, na deser kolejne ułatwienie w użytkowaniu naszej aplikacji – długo wyczekiwany widget. Teraz możecie już także korzystać z jeszcze lżejszej formy poprzez dodanie widgetu na ekran. Przykładowy widok poniżej.

Widget Dni Bez Handlu

Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu i zabieramy się do pracy nad kolejnymi funkcjonalnościami – tym razem szykujemy coś większego…

Zapraszamy raz jeszcze do zapisania się newslettera – dzięki temu pierwsi dowiecie się o nowym wydaniu aplikacji i innych zmianach dotyczących naszego serwisu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.