12. listopada dniem wolnym od handlu

Informacja o 12-tym listopada oraz kolejne newsy

Ostatnio pisaliśmy o zakazie handlu w listopadzie i mamy już decyzję co do 12-go listopada – oficjalnie mamy święto i dzień wolny od handlu. Tym samym mamy 11.11 oraz 12.11 pod rząd dwa dni bez handlu. Nasza aplikacja mobilna oraz kalendarz na stronie są już zaktualizowane o nowy dodatkowy dzień bez handlu.

12.11

 

Na tym jednak nie koniec😊 Mamy dla Was kolejne newsy.

Pierwszy – osoby, które nie przepadają za reklamami w aplikacji, mogą zakupić naszą aplikację w wersji bez reklam – Dni Bez Handlu – Wolne Niedziele Pro.

Drugi – nawiązaliśmy współpracę z Partnerami w zakresie atrakcji na niedziele i od teraz możecie na każdą niedziele śledzić ciekawe wydarzenia w Waszej okolicy. Więcej o naszych Partnerach w zakładce Partnerzy. Oczywiście wciąż możecie także przeglądać nasze własne atrakcje i wydarzenia, które dla Was znajdujemy.

Partnerzy

Trzeci – ważna aktualizacja w naszych kalendarzach. Od teraz na naszej stronie możecie podejrzeć Kalendarz 2019 z informacjami o zakazie handlu na rok 2019, Kalendarz 2020 z informacjami o zakazie handlu na rok 2020. Możecie także pobrać plik z wszystkimi dniami handlowymi i wolnymi od handlu poprzez pobranie go z poziomu aplikacji lub zapisanie się do naszego newslettera.

Nie pozostaje nam nic innego na koniec, jak życzyć Wam wszystkiego dobrego z okazji 100-lecia Niepodległości!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.